Всеукраїнська конференція в Полтавському педагогічному про використання в освіті новітніх інформаційно-комунікаційних технологій
24-25 листопада 2021 р. на фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася VІI Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених та студентів «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в освіті», організована кафедрою математичного аналізу та інформатики.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото1-1024x483.png)
З вітальним словом до учасників звернулася ректорка університету професорка Марина Гриньова, яка закцентувала увагу на важливості дослідження питань використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та побажала плідної роботи учасникам конференції.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/ФОто2-1024x491.png)
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, керівники й учителі закладів загальної середньої освіти, здобувачі вищої освіти.
На пленарному засіданні обговорили особливості формування ІКТ — компетентності учасників освітнього процесу в сучасних умовах, можливості використання мобільних технологій в освіті, перспективи використання сучасних технологій доповненої реальності, проблеми інтеграції платформ дистанційного навчання в заклади освіти, новітні тенденції розробки електронних освітніх ресурсів і використання вільного програмного забезпечення.
Великий інтерес в учасників конференції викликали доповіді:
учительки математики та економіки Полтавської гімназії №33 Олени Зайцевої («Використання GoogleMaps в навчанні математики»),
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото3-1-1024x479.png)
адміністраторки системи «Моя школа» Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Світлани Замко («Використання в навчальних закладах системи «Моя школа»»),
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото4-1024x434.png)
студентки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Ірини Бабійчук («Методика використання онлайн-дошки Conceptboard на уроках інформатики»),
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото5-1024x483.png)
магістрантки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Анастасії Кокарєвої(«Інформаційна культура учнів під час сторітелінгу на уроках інформатики»).
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/фото6-1024x430.png)
Фундаментальні виступи учасників, цікаві дискусії, різноманіття напрямів наукових розвідок засвідчили актуальність заявленої проблематики і перспективність подальших досліджень у сфері використання новітніх інформаційно-комунікаційних технології в освіті.