НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ КОЛЕДЖІ КОПЕНГАГЕНУ
У рамках Проекту Еразмус+ Європейського Союзу на основі двостороннього договору між Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка та Університетським коледжем Копенгагену студент магістратури предметної спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Олександр Москаленко в першому семестрі 2018-2019 н. р. і студентка бакалаврату цієї ж спеціальності Ольга Бариш в першому семестрі 2019-2020 н. р. навчалися на факультеті педагогічної освіти Університетського коледжу Копенгагену за міжнародною програмою, розрахованою на 30 кредитів ЄКТС з подальшим перезарахуванням результатів навчання.
Олександр Москаленко – учасник міжнародної програми Erasmus+ (2018 рік)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/20180823_192506-2-1024x768.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/42068921_279247069581626_4246877149213087181_n-1-1024x1024.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-f495727e577131af2c37197e1e950e8f-V-2-1024x768.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-2ac1010851334439396ca6e443fb92bb-V-1.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-c2c359005b1af749dec37732a4c2acd3-V-2-1024x1008.jpg)
Ольга Бариш – учасниця міжнародної програми Erasmus+ (2019 рік)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-5ec70d4f2497495f5d733f5725022817-V.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-f9ff4014cf812b9c8ab119738ce25ec7-V-768x1024.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-25468b2abab06463708d8716321ecc69-V-1024x768.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-d04660adc508e6205974592b66d070d9-V.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-122d6cf506d7fb037b8ef6821530dcfc-V-1024x768.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-4cb4297e9a7b8363e83a2187c5210eb4-V.jpg)