На фізико-математичному факультеті відбувся круглий стіл «Актуальні питання експертних досліджень у галузі інформаційних технологій»

17 вересня 2020 р. на кафедрі математичного аналізу та інформатики ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся круглий стіл «Актуальні питання експертних досліджень у галузі інформаційних технологій» за участі викладачів кафедри та фахівців відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Полтавського НДЕКЦ МВС.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулася декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна.

На засіданні круглого столу з доповідями виступили завідувач відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Полтавського НДЕКЦ МВС Антон Костенко «Судова експертиза відео-, звукозапису», доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олена Кривцова «Особливості підготовки студентів у галузі інформаційних технологій», головний судовий експерт Ярослав Коліса «Судова комп’ютерно-технічна експертиза», старший судовий експерт Олександр Яценко «Судова фототехнічна експертиза», судовий експерт Клавдія Соловчук «Особливості підготовки судового експерта у галузі інформаційних технологій».