Відбувся другий етап XХІV Обласних математичних змагань імені М. В. Остроградського

20 листопада 2021 р. відбувся ІІ етап XХІV Обласних математичних змагань імені М. В. Остроградського, співорганізаторами якого є фізико-математичний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. Основна мета змагань – виявити творчо обдаровану молодь, розвиток її потенціалу, виховати у молодого покоління усвідомлення важливості математичних знань.

До складу журі увійшли викладачі математичних кафедр та учителі шкіл Полтавської області. Учасники змагань представили конкурсну наукову роботу, а також виконували практичні завдання (доведення різними способами теореми зі шкільного курсу геометрії, розв’язування задач з алгебри та геометрії, висвітлення питання, пов’язаного із життєвим шляхом М. В. Остроградського).

Змагання відбулися у двох вікових групах: 8-9 класи та 10-11 класи. У старшій віковій групі перше місце виборов учень Наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка Андрій Дебелий, а в молодшій групі — учень Ліцею №32 «Європейський» Полтавської міської ради Артем Авраменко.

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових успіхів! Учнів 11 класів будемо раді бачити наступного року серед студентів фізико-математичного факультету університету.