Студентка фізико-математичного факультету Марія Ткач – переможниця конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

У Дрогобицькому державному педагогічному університетів імені Івана Франка 9–10 квітня 2020 р. відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки» за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу (рейтингового списку наукових робіт).

На конкурсу цього року було подано 66 робіт. За результатами рецензування комісія визначила 17 переможців, з-поміж них почесне ІІ місце посіла студентка фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марія Ткач з роботою на тему «Методи театральної педагогіки як фундамент ефективної педагогічної діяльності» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Валентина Цина).

Викладачі кафедри загальної педагогіки та андрагогіки щиро вітають переможницю і її наукового керівника та бажають подальших наукових здобутків.