Факультет комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки приймає першокурсників

1 вересня 2023 р. на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки зустрічали першокурсників.

Із вітальним словом до першокурсників звернулися ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова та деканка факультету професорка Тетяна Барболіна. Ректорка Марина Гриньова відзначила, що навчання у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка – це велика честь і можливість для студентів розвиватися та досягати високих результатів у своїй освітній подорожі. Вона побажала новим студентам відкрити перед собою багато можливостей, здобути нові знання та побудувати своє майбутнє.

Очільниця факультету Тетяна Барболіна поділилася зі студентами своєю глибокою вірою в їхній потенціал. Вона наголосила на важливості вивчення математики та інформатики, що є основою для розвитку багатьох сучасних наук та технологій. Професорка Барболіна закликала студентів бути цілеспрямованими, завжди прагнути до досягнень та ніколи не забувати про важливість знань. Тетяна Миколаївна ознайомила присутніх із освітніми програмами та із випусковими кафедрами факультету. Окремо очільниця факультету зупинилася на правилах поводження під час повітряних тривог та продемонструвала здобувачам освіти укриття.

Заступниця декана з виховної роботи Оксана Дмитрієнко запросила першокурсників брати активну участь у різноманітних заходах факультету. Вона наголосила, що університет – це не лише місце для навчання, але й можливість для особистого та професійного росту. Запрошуючи нових студентів приєднатися до творчих колективів, вона підкреслила, що це відмінний спосіб розвивати свої таланти та знайомитися з однодумцями.

Представники студентської ради факультету під керівництвом в.о. студдеканки Юлії Раренко закликали першокурсників бути активними та брати участь у цікавих подіях факультету, університету та міста. Вони наголосили, що студентська спільнота – це найважливіша частина університетського життя, кожен студент має унікальні здібності, які можна реалізувати через активну участь та лідерство.

Куратори академічних груп провели години спілкування, які стали нагадуванням про важливість знань про безпеку, які є актуальними у нашому сучасному світі. Студентам отримали корисну інформацію про техніку безпеки та процедури поводження у випадку екстрених ситуацій, вказівки щодо реакції на повітряні тривоги та шлях до укриття.

Вітаємо першокурсників у нашій дружній фізматівській родині!!!

Ми впевнені, що нова хвиля студентів зробить наш університет ще більш динамічним і успішним. Бажаємо всім нашим першокурсникам безмежного натхнення, успіхів у навчанні і важливого досвіду, який вони отримають на шляху до своєї академічної мрії.