ПНПУ імені В. Г. Короленка приєднався до впровадження спільно з АТ КБ «ПриватБанк» пілотного проєкту «Мобільний електронний студентський квиток»

На виконання угоди щодо проведення експерименту «Мобільний електронний студентський квиток» Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка спільно з АТ КБ «ПриватБанк» успішно впровадили проєкт для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти фізико-математичного факультету.

Студентські електронні квитки в додатку «Приват24» є повноцінним аналогом звичайного студентського квитка, який підтверджує статус студента та право на пільги, передбачені законодавством.

Проведення даного експерименту та впровадження такого проєкту стало корисним як для студента, так і для закладу вищої освіти, адже сприяло виходу на новий, сучасний рівень якості комунікації між ЗВО та студентами.