Організація дистанційного навчання для студентів-заочників спеціальності 051 Економіка

На фізико-математичному факультеті триває сесія студентів заочної форми навчання спеціальності 051 Економіка. Упродовж трьох тижнів майбутні фахівці-економісти першого, другого та п’ятого курсів здобувають актуальні знання з дисциплін “Менеджмент”, “Економічна історія”, “Прикладна економіка”, “Макроекономіка”, “Фінанси”, “Економіка домогосподарства”, “Економіка регіонального розвитку”, “Економіка комунального господарства”, “Ресурсний потенціал територіальних громад” та ін. Заняття проводять досвідчені викладачі кафедри політекономії: професор Лариса Яковенко, доценти Сергій Степаненко, Борис Шевченко, Тетяна Непокупна та Олександр Сакало.

Варто зауважити, що, зважаючи на необхідність дотримання умов карантину, навчальний процес повністю відбувається у дистанційній формі. Студенти разом із викладачами ефективно використовують можливості освітніх платформ Google Classroom та Moodle для засвоєння навчального контенту, налагоджують комунікацію за допомогою програм Zoom та Skype. Усі учасники навчального процесу працюють сумлінно та із задоволенням, проте водночас чекають якнайшвидшого повернення до реального живого спілкування в університетських аудиторіях.