Відбулася звітна наукова конференція фізико-математичного факультету

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка 27 травня відбулася звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів фізико-математичного факультету. У роботі конференції взяли участь близько 100 учасників, серед яких як представники факультетів ПНПУ імені В. Г. Короленка, так і студенти та науковці закладів вищої освіти м. Полтави.

Конференцію відкрив декан фізико-математичного факультету Юрій Москаленко, який підсумував наукову роботу підрозділу за 2019 рік, а також окреслив перспективи науково-дослідницької діяльності.

На пленарному засіданні, що проходило у форматі відеоконференції, були висвітлені актуальні проблеми математики, фізики, інформатики, педагогіки і соціально-економічних наук.