Звіти аспірантів другого та третього року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

16 червня 2020 р. за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM відбулося онлайн-засідання кафедри загальної педагогіки та андрагогіки. На порядку денному – звіт аспірантів другого та третього року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Здобувачі представили свої наукові доробки, прозвітувалися про кількість опублікованих статей, надали інформацію про публікації та участь у наукових конференціях різного рівня, висвітлили результати опанування навчальних дисциплін відповідно до навчального плану.

Викладачі кафедри високо оцінили результати наукових розвідок Алли Кобобел (науковий керівник – професор Олена Ільченко), Вікторії Опанасенко, Людмили Савенко (науковий керівник – професор Лариса Семеновська), Олександра Терещука (науковий керівник – професор Василь Фазан), Тетяни Бондаренко (науковий керівник – доцент Володимир Мокляк), Іллі Волика (науковий керівник – професор Валентина Цина), Юлії Комишан, Віталії Мирошниченко (науковий керівник – професор Наталія Сулаєва), Оксани Воробйової, Максима Прилуцького, Сергія Хлібкевича (науковий керівник – професор Павло Хоменко), Аліни Рябокінь (науковий керівник – професор Ірина Цебрій), Анастасії Чечотки (науковий керівник – професор Любов Кравченко), Романа Ситюка (науковий керівник – професор Надія Шиян), Ганни Люльки (науковий керівник – доцент Наталія Сас).

Ухвалено, що здобувачі наукового ступеня доктор філософії успішно завершили навчальний рік, що засвідчили представлені звіти і презентації наукових доробків.