Відбулося засідання методичної ради фізико-математичного факультету

19 серпня 2020 року відбулося засідання методичної ради фізико-математичного факультету. У засіданні взяли участь голова методичної ради Оксана Москаленко, а також члени методичної ради Тетяна Барболіна, Оксана Дмитрієнко, Григорій Кузьменко, Людмила Матяш, Наталія Пусепліна, Олександр Сакало, Любов Черкаська. Напередодні нового навчального року предметом обговорення стало удосконалення форм інформування здобувачів освіти про цілі, зміст, очікувані результати навчання, порядок і критерії оцінювання досягнень.

Голова методичної ради Оксана Москаленко ознайомила присутніх із «Методичними рекомендаціями щодо розроблення силабусу навчальної дисципліни у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка», звернула увагу на відмінності силабусу і робочої програми навчальної дисципліни. У ході конструктивної дискусії було проаналізовано наповнення основних розділів силабусу з урахуванням студентоцентрованого підходу.