На засіданні кафедри загальної педагогіки та андрагогіки відбувся звіт аспірантів першого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

10 червня 2020 р. відбулося засідання кафедри загальної педагогіки та андрагогіки в дистанційному форматі з використанням додатку Zoom.

Присутні розглянули заплановані питання порядку денного та заслухали  звіти аспірантів першого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки: Тетяна Веркалець (науковий керівник – професор Марина Гриньова), Дмитро Лобода (науковий керівник – професор Лариса Семеновська), Владислав Одокієнко (науковий керівник – доцент Леся Петренко), Юлія Перебийніс (науковий керівник – професор Надія Шиян), Марія Полякова-Лагода (науковий керівник – професор Валентина Цина), Катерина Семенова (науковий керівник – професор Лариса Семеновська), Марія Ткаченко (науковий керівник – доцент Тетяна Благова), Олександр Хижняк (науковий керівник – професор Павло Хоменко), Наталія Черниш (науковий керівник – професор Олена Ільченко), Віталій Шафрановський (науковий керівник – професор Василь Фазан).

Кожен із доповідачів проінформував про кількість публікацій: у фахових виданнях; у збірниках, що входять до міжнародних наукометричих баз даних; апробаційного характеру.

Аспіранти презентували проєкти своїх дисертаційних досліджень, доповіли про стан готовності розділів дисертації.

Відбулася конструктивна онлайн-дискусія всіх учасників засідання. Рішення проведеного засідання кафедри загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В. Г. Короленка схвалені одноголосно.