Завідувачка кафедри математичного аналізу та інформатики Тетяна Барболіна захистила докторську дисертацію

21 лютого 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.194.02 Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України відбувся успішний захист дисертації завідувачки кафедри математичного аналізу та інформатики Тетяни Миколаївни Барболіної на тему «Теорія і методи комбінаторної оптимізації на розміщеннях: детерміновані та стохастичні задачі» (спеціальність 01.05.01 – теоретичні основи інформатики та кібернетики), поданої на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних  наук.

Науковий консультант – Олег Олексійович Ємець, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного моделювання та соціальної інформатики ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Вітаємо Тетяну Миколаївну та її наукового консультанта з успішним захистом дисертації, бажаємо подальших творчих і наукових здобутків.