Доцентка кафедри політекономії Тетяна Непокупна пройшла підвищення кваліфікації у межах ініціативи «Підприємницький університет»

3 вересня 2021 р. у закладах вищої освіти України розпочав свою роботу стартап-рух «Підприємницький університет», метою якого визначено розвиток підприємницької культури в закладах вищої освіти України, демонстрація власної справи як альтернативи найманій праці.

Упродовж першого семестру навчального року доцентка кафедри політекономії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Тетяна Непокупна опанувала навчальні модулі для дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», що засвідчує сертифікат про підвищення кваліфікації.

Дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами» вивчали магістри спеціальності 051 Економіка.

Ініціатива реалізовується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».