Викладачі фізико-математичного факультету взяли участь у відкритті меморіальної дошки Олександрові Руденку

29 грудня 2020 р. у Ромодані відкрили пам’ятну дошку доктору фізико-математичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки, академіку Академії наук вищої школи Олександрові Руденку. Меморіальна дошка розміщена на приміщенні Ромоданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, колишньої Ромоданівської залізничної школи № 29 Миргородського району, випускником якої був Олександр Пантелеймонович.

Після закінчення фізико-математичного факультету Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка Олександр Руденко понад 50 років віддав рідному факультету, працював викладачем, завідувачем кафедри,  протягом 25 років (1978–2003 рр.) був деканом фізико-математичного факультету.

У відкритті пам’ятного знаку взяли участь голова Миргородської районної державної адміністрації Вікторія Ємець, начальник відділу освіти Миргородської районної державної адміністрації Світлана Овсяннікова, депутат Миргородської районної ради Віталій Сєров, адміністрація, вчителі й учні Ромоданівської загальноосвітньої школи. До заходу також долучилися представники Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка: завідувач кафедри загальної фізики і математики Олег Саєнко, доцент кафедри загальної фізики і математики Олексій Хорольський, старший викладач кафедри загальної фізики і математики Микола Красницький.

Світлу пам’ять Олександра Руденка, якому цього дня мало б виповнитися 82 роки, вшанували хвилиною мовчання. До нововідкритої меморіальної дошки учасники заходу поклали квіти.