На фізико-математичному факультеті відбулася навчальна обчислювальна практика

Відповідно до графіка навчального процесу підготовки здобувачів освітнього ступеня бакалавр за спеціальностями 014.04 Середня освіта (Математика) та 014.09 Середня освіта (Інформатика) з 24 лютого по 28 лютого 2020р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка пройшла навчальна обчислювальна практика студентів фізико-математичного факультету.

Мета навчальної обчислювальної практики – закріплення й розвиток умінь проектування і розробки прикладних програмних продуктів, підвищення рівня професійної підготовки за рахунок удосконалення базових навичок програмування.

Результати практики засвідчили, що студенти здатні застосовувати отримані теоретичні знання для розв’язування поставлених завдань.