Євгенія Дорошенко посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності Освітні, педагогічні науки

21 квітня 2021 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг) в онлайн-форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Освітні, педагогічні науки. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представляла студентка природничого факультету Євгенія Дорошенко з науковим дослідженням на тему «Формування в учнів 7–9 класів ключової компетентності зі здорового життя засобами здоров’язбережуваних технологій». Керувала підготовкою доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Валентина Цина.

Цьогороку на Всеукраїнський конкурс було подано 81 роботу з 45 закладів вищої освіти, за результатами рецензування на науково-практичну конференцію запрошено 20 учасників.

Вітаємо Євгенію Дорошенко та Валентину Цину з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!