Євгенія Дорошенко посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності Освітні, педагогічні науки
21 квітня 2021 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету (м. Кривий Ріг) в онлайн-форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Освітні, педагогічні науки. Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представляла студентка природничого факультету Євгенія Дорошенко з науковим дослідженням на тему «Формування в учнів 7–9 класів ключової компетентності зі здорового життя засобами здоров’язбережуваних технологій». Керувала підготовкою доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Валентина Цина.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto_1-1024x576.png)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto_2-1024x731.png)
Цьогороку на Всеукраїнський конкурс було подано 81 роботу з 45 закладів вищої освіти, за результатами рецензування на науково-практичну конференцію запрошено 20 учасників.
Вітаємо Євгенію Дорошенко та Валентину Цину з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!