Випускники фізико-математичного факультету – переможці відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021» у номінації «Математика»

Голова методичної ради фізико-математичного факультету, доцент кафедри загальної фізики і математики Оксана Москаленко 14-16 грудня 2020  р. брала участь у роботі журі відбіркового етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021» у номінації «Математика».

Упродовж двох перших днів журі уважно та неупереджено аналізувало уроки дев’яти конкурсантів, які проводилися дистанційно з використанням платформи Microsoft Teams. Кращі вчителі математики Полтавщини (переважно випускники фізико-математичного факультету нашого університету) продемонстрували високий рівень фахової компетентності, вчительської майстерності, володіння сучасними цифровими технологіями, здатність обирати та використовувати продуктивні інтерактивні методики і засоби оптимальної організації навчально-пізнавальної діяльності школярів суголосно з викликами часу. За результатами двох конкурсних випробувань (дистанційний урок та контрольна робота) до п’ятірки переможців відбіркового етапу увійшло 4 випускників нашого факультету: Віктор Бабич, Таміла Довгополик, Вікторія Ковалевська,  Марія Філімонова.

Колектив фізико-математичного факультету зичить усім конкурсантам міцного здоров’я, творчого натхнення та нових професійних здобутків.

За традицією запрошуємо конкурсантів на фестиваль майстер-класів для студентів-математиків, який щорічно проводиться в рамках тижня факультету.