Вийшла друком монографія професора кафедри математичного аналізу та інформатики Миколи Сєрова

Вийшла друком монографія завідувача кафедри математичного аналізу та інформатики, професора Миколи Сєрова «Принцип відносності Галілея для еволюційних рівнянь» (М.І. Сєров, Т.О. Карпалюк Принцип відносності Галілея для еволюційних рівнянь.­­ – Київ. Наукова думка, 2020. – 275 с.).

Монографія присвячена дослідженню симетрій них властивостей рівнянь нелінійної математичної фізики. У даній монографії описані системи рівнянь реакції-конвекції-дифузії, інваріантні відносно алгебри Галілея та її розширень операторами масштабних та проективних перетворень. Запропоновані системи, які є аналогом системи рівнянь Нав’є-Стокса для випадку різної кількості залежних та незалежних змінних.

Книга може бути корисною для студентів, аспірантів та науковців, які цікавляться проблемами симетрійного аналізу рівнянь нелінійної математичної фізики.