Завідувач кафедри загальної фізики і математики взяв участь у роботі журі конкурсу STEM-проєктів

Завідувач кафедри загальної фізики і математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент Олег Саєнко був запрошений обласним навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області на захист STEM-проєктів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у якості голови журі.

Конкурс відбувся 1 грудня 2021 року в режимі відеоконференції. Учні дев’ятнадцяти закладів профтехосвіти нашого регіону представляли цікаві та змістовні STEM-проєкти у трьох номінаціях «Експонат», «Експеримент», «Відеоролик».

Серед інших, за творчим задумом і його реалізацією, вирізнялися проєкти «Зумер», «Сила тертя», «Вода навколо нас», «Знайома незнайомка: фізичний та біологічний погляд на батарейку», які за рішенням журі здобули перше місце.

Бажаємо талановитим учням успіхів і будемо раді бачити їх серед студентів фізико-математичного факультету.