Володимир Мокляк – учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка

Доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк взяв участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи», яка відбулася 28 жовтня 2022 року на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Виступ Володимира Мокляка (у другій платформі конференції «Виклики для розвитку освіти України ХХІ століття в умовах воєнного стану») на тему «Ключові завдання освітньої галузі України» стосувався:

1. Реалізації європейського вектору освітніх реформ.
  2. Врахуванню впливу війни на дітей і дорослих та виробленню специфічної стратегії роботи з ними.
  3. Розробки й упровадження концептуальних засад «Педагогіки миру».
  4. Продовження реформи «Нова українська школа».
  5. Подальшої діджитилізації освітньої галузі.

Виступ Володимира Мокляка викликав великий інтерес в учасників конференції.