Відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

29 жовтня 2021 р. на кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка проходив перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки.

Участь узяли 12 студентів університету: Шакалій Дар’я В’ячеславівна, Верхола Анастасія Михайлівна, Рогова Мирослава Олександрівна (факультет філології та журналістики); Даценко Ірина Євгеніївна, Беркита Людмила Андріївна, Лутфулліна Катерина Максимівна (фізико-математичний факультет), Бужин Ельвіра Олександрівна, Кравченко Марія Дмитрівна (факультет історії та географії); Бут Зоряна Юріївна, Мулюков Роман Сергійович (факультет фізичного виховання); Масовець Дар’я Борисівна (природничий факультет); Козленко Алла Віталіївна (факультет технологій та дизайну).

Студенти взяли участь у трьох конкурсах: теоретичному, науково-дослідницькому та практичному, на якому кожний учасник продемонстрував своє розуміння педагогічної професії у XXI столітті.

Здобувачі вищої освіти надзвичайно приємно вразили членів комісії знанням теоретичних засад педагогічної науки, специфікою застосування їх на практиці у навчально-виховному процесі закладів загальної середньої освіти, високою науковою компетентністю, оригінальністю бачення і репрезентації професії вчителя у ХХІ столітті.

Щиро дякуємо учасникам олімпіади за представлені творчі доробки, і зичимо успіхів у всіх подальших починаннях!