Вебінар з підготовки до ЗНО на фізико-математичному факультеті

7-18 травня 2021 року на фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся вебінар «Сходинки до успіху». Напередодні початку зовнішнього незалежного оцінювання випускники шкіл отримали можливість узагальнити й підсумувати свої знання з математики і фізики.

За допомогою викладачів кафедри загальної фізики і математики Володимира Іванка, Валентина Марченка, Олексія Хорольського, Любові Черкаської учні розглянули типові задачі з тем «Послідовності», «Текстові задачі», «Функції, їх властивості та графіки», «Динаміка руху системи зв’язаних тіл», «Атомна і ядерна фізика».

Учасники вебінару відзначили змістовність заходу, його корисність для підготовки до ЗНО.

Бажаємо усім випускникам успіху під час складання ЗНО у 2021 році.