На фізико-математичному факультеті відбулося засідання студентсько-аспірантського гуртка на тему «Фасцинація і фасилітація у взаємодії викладача і студента»
30 березня 2021 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулося засідання студентсько-аспірантського гуртка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки на тему «Фасцинація і фасилітація у взаємодії викладача і студента» під керівництвом доцента Івана Кравченка. Захід відбувся у рамках тижня фізико-математичного факультету.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/risunok-1.png)
Великий інтерес учасників засідання викликав виступ доцента кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Алли Хоменко, яка розкрила сутність і значення фасцинації і фасилітації у відносинах викладача і студента, обґрунтувала ефективні умови та доцільні засоби їх практичної реалізації у науково-педагогічний процес вищої школи.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/risunok-2.png)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/risunok3-1024x576.png)
Студенти й молоді вчені активно обговорювали актуальність проблеми міжособистісної взаємодії викладача і студента в контексті якості професійної підготовки майбутніх фахівців та висловили побажання продовжувати подальшу науково-пізнавальну діяльність із систематизації теоретичних і практичних знань з означеної тематики.