Участь викладачів фізико-математичного факультету у заходах з популяризації математичної освіти

Оголошення 2020-2021 навчального року Роком математичної освіти в України підвищило увагу освітянської спільноти до важливості математичної освіти як складової життєвого успіху, проблем забезпечення якісної математичної підготовки здобувачів освіти. Популяризації математичної освіти, її значущості для суспільного розвитку; визначенню шляхів забезпечення якісної математичної освіти та мотивації учнів до вивчення математики; підвищенню математичної культури сучасного вчителя, з’ясуванню можливостей використання педагогічної спадщини М. В. Остроградського для модернізації освіти в Україні було присвячено круглий стіл «Математика і культура суспільства: сучасні виклики до компетентності вчителя», проведений за ініціативи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

У роботі круглого столу взяли участь декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна з виступом «З досвіду підготовки вчителів математики у Полтавському національному педагогічному університетіімені В. Г. Короленка» та доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко, яка виступила з доповіддю «Сторітелінг–інформаційний метод на уроках математики».

Також викладачі фізико-математичного факультету долучилися до рецензування статей у спеціальному випуску Всеукраїнського науково-методичного журналу «Постметодика», присвяченого Року математики в Україні.

Організатори заходу висловили подяку викладачам фізико-математичного факультету за вагомий внесок у поширення  наукових  знань серед освітянської спільноти Полтавщини, популяризацію математичної освіти та підвищення математичної культури сучасного вчителя.