Неформальна освіта викладачів кафедри політекономії за програмою «Активні громадяни» Британської ради
Упродовж 8-11 лютого 2022 р. викладачі кафедри політекономії доценти Борис Шевченко та Тетяна Непокупна взяли участь в онлайн-тренінгу «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ & ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ», який реалізовувався у межах програми «Активні Громадяни» Британської Ради та співфінансувався Посольством Великої Британії в Україні.
Чотири дні навчання включали спільну роботу над виконанням різноманітних вправ і завдань, що сприяло формуванню комунікативних компетентностей у членів команди, вмінню дослухатися до кожного задля мети – виробництво якісного проєкту соціальної дії для потреб громади.
У проведенні тренінгу взяла участь директорка КУ «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлія Попова, яка має досвід залучення грантових коштів для реалізації проєктів соціальної дії у різних сферах. Вона ознайомила учасників тренінгу із сучасними методиками та підходами до вирішення глобальних та локальних проблем громади з акцентами на цілях сталого розвитку.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Снимок.jpg)
Після закінчення тренінгу викладачі кафедри політекономії доценти Борис Шевченко та Тетяна Непокупна отримали сертифікати про опанування програми «Активні громадяни», що засвідчує можливість подавати проєкти соціальної дії на участь в отриманні гранту від Британської Ради.