В університеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку»

19 травня 2022 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку». Ініціаторами та організаторами зібрання виступили кафедра політекономії ПНПУ імені В. Г. Короленка, Полтавська обласна рада, Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація політичної економії», Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавський області, Комунальна установа «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району», Комунальна організація «Інститут розвитку міста» та Громадська організація «Інститут прикладної креатології». Зважаючи на умови воєнного стану, зустріч відбулася у форматі онлайн-відеоконференції.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи ПНПУ імені В. Г. Короленка професор Василь Фазан і очільниця фізико-математичного факультету професорка Тетяна Барболіна. Відкрив пленарне засідання голова оргкомітету, завідувач кафедри політекономії доцент Сергій Степаненко, який висвітлив низку надзвичайно актуальних питань у доповіді «Україна в координатах глобального протистояння демократії та автократії».

Під час конференції зі змістовними та актуальними доповідями, що стосувалися різних соціально-економічних проблем, переважно обумовлених наслідками збройної агресії Російської Федерації проти України, виступили не тільки науковці-теоретики, а й представники бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадського сектору. Загалом доповіді на конференції представили більше 80 учасників, котрі репрезентували різні міста України і закордону.

Також під час наукового форуму практичним досвідом у різних сферах діяльності поділилися стейкголдери освітньої програми «Економіка»: директорка Комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлія Попова, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніна Кузьменко та директор ТОВ «АГРОКОН СЕРВІС» Сергій Гермашевський. Свої думки та науково-практичні здобутки представили студенти та магістранти спеціальності 051 “Економіка”.

За підсумками роботи конференції запланований випуск збірника наукових праць учасників.