Професор Володимир Мокляк – член журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секції «Педагогіка»

8 грудня 2023 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція «Педагогіка». Голова журі – завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, професор Володимир Мокляк.

Молоді дослідники представили цікаві роботи:

Бойко В. «Зародження сімейного виховання дітей у східних слов’ян VI-VIII ст.» (8 клас, гімназія № 18 Полтавської міської ради).

Борсук М. «Формування національної свідомості підлітків шляхом участі у благодійній діяльності» (11 клас, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області).

Букка А. «Педагогічні умови збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» (11 клас, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області»).

Вакуленко С. «Формувальне оцінювання як інструмент зниження стресу здобувачів освіти під час війни» (10 клас, КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»).

Кравець Г. «Вплив мас-медіа на оволодіння старшокласниками соціальним ролями» (11 клас, Ліцей № 6 «Лідер» Полтавської міської ради).

Малич В. «Хюгге як елемент виховання щасливої особистості та його інтеграція в українську культуру» (11 клас, Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області).

Учні були надзвичайно активними, ставили запитання, гарно презентували результати своїх наукових доробок. Членам журі було складно визначити переможців, адже всі роботи виявилися дуже цікавими й актуальними.