На факультеті пройшов фоточелендж з нагоди Дня вишиванки

19 травня вся Україна відзначає День вишиванки, адже вишиванка – це генетичний код кожного українця. Це символ віри, надії та любові, а також символ сміливості, боротьби та перемоги.

Але є те, що не під силу зруйнувати нікому вже безліч віків – це український дух, мистецтво, культурну спадщину.

Кожен з регіонів нашої України має свій візерунок вишивки:

• На Полтавщині вишивають білою ниткою на білій тканині за допомогою техніки гладь.
  • Київські вишиванки відрізняються багатими рослинними візерунками.
  • У Чернігівській області вишивають абстрактні орнаменти дуже дрібним хрестиком і часто використовують бісер.
  • На Дніпропетровщині часто вишивають чорною ниткою та обшивають манжети рукавів.
  • У Запорізькій області вишивають квіти і калину.
  • Вишиванки Вінницької області відрізняються поєднанням великої кількості технік і кольорів.
  • На Житомирщині вишивають дрібним хрестиком і використовують прості геометричні візерунки, а також покривають вишивкою весь рукав.
  • В Одеській – геометричні візерунки червоною і чорною ниткою.
  • На півдні України та в Криму – популярні квіткові візерунки.

З нагоди свята викладачі та студенти фізико-математичного факультету долучилися до фоточеленджу #З_УКРАЇНОЮ_В_СЕРЦІ.