Участь в онлайн-тренінгу «How to Make Online Teaching More Engaging»

Викладачка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко стала учасницею онлайн-тренінгу «How to Make Online Teaching More Engaging» за участю спеціаліста з дистанційного навчання Alastair Creelman (Університет Ліннея, Швеція).

Під час онлайн-тренінгу близько 100 учасників мали нагоду ознайомитися з відкритими освітніми ресурсами (Open Educational Resources (OER)), дізналися про властивості їх застосування під час дистанційного навчання. Alastair Creelman запропонував учасникам тренінгу методику використання інтерактивної дошки Padlet, оскільки вона є зручною в організації спільної роботи учасників освітнього процесу з різноманітним контентом у віртуальному просторі.

Запропонована інтерактивна дошка Padlet може бути успішно використана під час дистанційного навчання, що сприятиме кращому сприйняттю навчального матеріалу, підвищенню інтересу до предмета, формуванню умінь як самостійної, так і групової роботи.