Участь науковців кафедри політекономії у буткемпі для викладачів курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»

23 вересня 2021 року завідувач кафедри політекономії, доцент Сергій Степаненко та доцент Тетяна Непокупна взяли участь у першому буткемпі для викладачів курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами». Спікеркою заходу була Олена Донець (Ізраїль) – представниця Global COO & EMEA GM at Spyre Group, експертка з побудови інноваційних екосистем.

На заході, який тривав упродовж трьох годин, були розглянуті основні принципи Lean стартап-методики, Problem-Soultion fit, конструктор ціннісної пропозиції: Value Proposition Canvas.

По закінченню буткемпу організаторами було окреслено плани на весь навчальний рік, озвучено основні аспекти організації подальшої співпраці.