Студенти фізико-математичного факультету взяли участь у програмі Mentorplace 1.1 в сфері ІТ

Студенти фізико-математичного факультету (Антон Крутських, Дмитро Погорілко, Олександр Кірін) пройшли успішний відбір до участі у менторській програмі від бізнесу для молоді Mentorplace 1.1 у сфері ІТ.

Менторська платформа MENTORPLACE.IN.UA розроблена Центром “Розвиток КСВ” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Метою платформи є відкриття доступу до можливостей менторства від провідних фахівців і фахівчинь – співробітників/ць компаній для молодих людей.

Менторство – це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді.

Ціль менторства в тому, щоб підтримати молоду людину на її шляху навчання та розвитку.

В рамках даного проєкту відбулась зустріч учасників з організаторами та менторами, де детально було обговорено:

• Менторську програму;
  • Роль і функції менторів/ок;
  • Правила участі у консультаціях.

Учасникам програми було запропоновано співпрацю з менторами з відомих ІТ-компаній: Boosta, Digis, Epam, Factor.Media, Itera, SupportYourApp, Trinetix, UKEESS, Uptech, Winstars Technology LLC, GlobalLogic, ІТ-Інтегратор, NDA, Factor.Media та ін.

По завершенні зустрічі учасники конференції підписали кодекс поведінки менті.