Студенти освітньої програми “Економіка” взяли участь в інтелектуальній грі
В рамках заходів міжнародного проєкту Global Money Week викладачами кафедри політекономії була проведена інтелектуальна гра на економічну та фінансову тематику у форматі популярної “Своєї гри”.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1024x724.jpg)
Мета заходу полягала у підвищенні рівня професійних компетентностей та загального інтелектуального розвитку студентів освітньої програми “Економіка”. У змаганні взяли участь студенти-економісти І, ІІ та ІІІ курсів денної та заочної форм навчання. Зважаючи на карантинні обмеження, гра проходила дистанційно на платформі Zoom.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-1-1024x576.jpg)
Згідно правил під час кожного раунду змагання гравці відповідали на п’ять питань ведучого (ним виступив Сергій Степаненко, організаційна допомога – Олександр Сакало) вартістю від 1 до 5 балів з трьох тем. Переможці відбірних поєдинків зустрілися у фіналі. Загалом були розіграні питання з тем: “Поетична економіка”, “Податки”, “Власність”, “Мішанина”, “…ing”, “Вислови класиків”, “Банки та біржі”, “Нові (і не дуже) економічні професії”, “Нові і новітні”, “Економічні жаргонізми”, “Економічні абревіатури” і “Усього потрошку”.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/3-1024x576.jpg)
Під час інтелектуальної гри всі учасники продемонстрували високий рівень знань та прагнення до перемоги. У ході напруженої боротьби перемогу здобула студентка групи Е-31 Анастасія Щербина.
Колектив кафедри політекономії щиро вітає переможницю!
Нагадуємо, що в рамках заходів Global Money Week усі бажаючі можуть перевірити свій рівень фінансової грамотності, пройшовши коротке онлайн-тестування за покликанням: Тест “Фінансова грамотність”