Студенти фізико-математичного факультету – переможці щорічного конкурсу есеїв «Україна – це ми»

Уже вшосте напередодні Дня захисника Україна кафедра журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка провела традиційний конкурс есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми». Організатори конкурсу запрошували до участі студентську молодь полтавських закладів вищої освіти. На розгляд журі свої роботи представили студенти фізико-математичного факультету: Максим Олійник, Дарія Федь, Анна Карпак (академічна група М-12); Сергій Загнійко, Діана Олешко (академічна група М-14); Олексій Пархоменко, Артем Новак (академічна група КН-11).

У своїх творах молоді люди наповнюють святковий день новими цінностями, висловлюють глибоку подяку, повагу й пошану захисникам.  Героями есеїв переважно стали військовослужбовці й волонтери, котрі боронять територіальну, культурно-історичну, ментальну цілісність нації. Ці герої – серед нас.

Тож за підсумками конкурсу ІІ місце посів Олексій Пархоменко (КН-11).

Студенти групи М-12 Максим Олійник і Дарія Федь розділили ІІІ місце.

Організатори відзначили есеї Сергія Загнійка (М-14) та Анна Карпак (М-12) у номінації «Небайдужі серця», а роботу Артема Новака (КН-11) – у номінації «Звичайні герої».

Щиро вітаємо студентів фізико-математичного факультету із творчим досягненням! Дякуємо за небайдужість, працю, життєву позицію! Зичимо здоров’я, енергії, сил і нових здобутків!