На фізико-математичному факультеті завершилася навчальна лабораторна практика з фізики

З 22 по 26 лютого 2021 року на базі кафедри загальної фізики і математики фізико-математичного факультету проходила навчальна лабораторна практика з фізики студентів другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика). Головним завданням практики було удосконалення практичних умінь і навичок із постановки та проведення експериментальних досліджень з дисципліни «Загальна фізика».

Цьогоріч для проведення наукових досліджень, студенти, під керівництвом доцента Олега Саєнка, ознайомилися з принципом дії та можливостями застосування ротаційного віскозиметра ATAGO, лабораторних аналітичних терезів, спектрофотометра тощо.