Студентка спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Надія Тихонович отримала академічну стипендію Президента України

Відповідно до Наказу МОН України № 316 від 13.03.2024 р.  «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» Надія Тихонович – студентка факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання державної форми фінансування спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) групи М-32(і) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відзначена академічною стипендією Президента України.

Ректорат і студентська рада ПНПУ імені В. Г. Короленка щиро вітають стипендіатку. Бажаємо успіхів у навчанні, наукових здобутків, реалізації у професійній діяльності!