Співпраця педагогічного університету з Інститутом математики Національної академії наук України

6 лютого 2023 р. відбулося підписання угоди про співпрацю між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Інститутом математики Національної академії наук України.

Угоду про співпрацю підписали директор Інституту математики НАН України Олександр Тимоха та ректорка педагогічного університету Марина Гриньова.

Ця угода передбачає співпрацю з метою забезпечення розвитку наукової, науково-технічної та науково-навчальної діяльності, запровадження нових форм інтеграції науки та освіти. Створення умов для обміну науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками щодо вивчення наукового досвіду та інноваційних технологій, а також проведення навчальних занять зі слухачами та здобувачами освіти з обох сторін.