Участь викладачів та студентів факультету в онлайн-лекціях у рамках Ukraine Global Faculty

Викладачі кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко та Олександр Мамон спільно зі студентами 4-го курсу спеціальностей «Середня освіта (Інформатика та мова і література (англійська)))» та «Комп’ютерні науки» у рамках Ukraine Global Faculty відвідпли онлайн-лекції Raymond A. Lutzky «Creating Persuasive «Digital Moments» (23.12.2022) та Volodymyr Kuleshov «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests» (14.02.2023)

А ви задумувались, що технології переконують нас у прийнятті тих чи інших рішень?

На лекції Raymond A. Lutzky – американського професора, експерта з цифрових комунікацій із 20-річним досвідом роботи в найінноваційніших інституціях світу, а також Raymond A. Lutzky є віце-президентом з партнерства з університетами в Academic Partnerships, провідної освітньо-технологічної компанії, що допомагає навчальним закладам розширити доступ студентів до високоякісної, доступної та сучасної освіти, що надається в онлайн форматі, студенти дізналися про силу переконливих технологій, а також про набір інструментів для створення власного переконливого цифрового контенту.

Лекція доцента Техніон-Корнельського інституту Джейкобса в Корнельському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнельського університету, доктора філософії Volodymyr Kuleshov, який отримав ступінь бакалавра з математики та інформатики в Університеті Макгілла, а також ступінь доктора філософії у Стенфордському університеті в галузі комп’ютерних наук, де він отримав нагороду Артура Семюеля за найкращу тезу, ознайомила присутніх із деякими вдосконаленими алгоритмами машинного навчання, які дозволяють досягти найсучаснішої продуктивності для багатьох прикладних завдань.