Науковий практикум «Можливості використання платформи Moodle в організації дистанційного навчання»

Сьогодні одним із найбільш актуальних питань в освітній галузі  є організація дистанційного і змішаного навчання. Заклади освіти і викладачі постають перед проблемою вибору платформ для ефективної організації освітнього процесу, розробки відповідних електронних освітніх ресурсів, змістового наповнення дистанційних курсів. З метою обговорення питань розробки навчального контенту на платформі Moodle, удосконалення навичок використання відповідного інструментарію для розробки дистанційних навчальних курсів кафедра математичного аналізу та інформатики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка пропонує науково-педагогічним працівникам взяти участь у науковому практикумі «Можливості використання платформи Moodle в організації дистанційного навчання». Під час практикуму будуть розглянуті питання використання основних видів ресурсів та діяльностей для реалізації освітніх завдань дистанційного курсу, визначення змісту та інструментарію діагностики результатів навчання, роботи з користувачами.

Науковий практикум відбуватиметься у дистанційній формі. Для участі у практикумі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/qBRfx4CZroY9xdfD6.