Робоча зустріч учасників команди в рамках реалізації проєкту ERASMUS+ KА2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY)

A screenshot of a video conference

Description automatically generated

1 вересня 2023 р. у форматі зум-конференції відбулася робоча зустріч учасників проєктної команди Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, присвячена реалізації проєкту Європейського Союзу ERASMUS+ KА2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY).

У робочій нараді взяли участь менеджерка проєкту UTTERLY доцентка кафедри англійської та німецької філології Тетяна Луньова, адміністраторка проєкту UTTERLY начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків доцентка Ірина Когут, завідувач кафедри культурології доцент Олександр Лук’яненко, провідна фахівчиня відділу Професійного розвитку освітян доцентка Віта Дмитренко, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки професор Володимир Мокляк, докторка філологічних наук професорка кафедри української літератури Світлана Ленська, доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко, доцентка кафедри англійської та німецької філології Наталія Петрушова.

Учасники наради продуктивно обговорили початок впровадження освітньої сертифікатної програми «Імплементація інноваційних підходів до викладання у вищій школі в контексті сучасних викликів». Колеги детально розглянули питання змісту екзамену по завершенню освітньої сертифікатної програми, структури питальника для визначення ефективності зазначеної освітньої сертифікатної програми та організаційних аспектів реалізації цієї освітньої сертифікатної програми, а також проаналізували технічні виклики, що пов’язані з початком роботи програми.

Також обговорили формат офіційного відкриття Центру професійного розвитку освітян, на базі якого викладачі матимуть можливість підвищити рівень викладацької майстерності. Відкриття центру заплановане на 12 вересня 2023 р. о 13:10 в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.