Віртуальна подорож студентів фізико-математичного факультету до країн Європи

16 травня 2020 року в усіх великих та маленьких містах люди відзначали День Європи і фізико-математичний факультет не став винятком.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Цього року через пандемію та карантинні обмеження ми не мали змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні . Проте фізико-математичний факультет підготував віртуальну подорож студентів до країн Європи, під назвою «Крок у Європу».

Відео можна переглянути за посиланням: http://maths.pnpu.edu.ua/index.php/mysteczki-aktyvnosti/

Окрім цього студенти фізико-математичного факультету взяли участь в онлайн-квізі “Вгадай країну ЄС, який був проведений @EUDelegationUkraine у рамках святкування Дня Європи.

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

#EUROPEDAY2020