На фізико-математичному факультеті відбувся майстер-клас «Розв’язування задач з параметрами»

28 квітня 2021 р. на фізико-математичний факультет запросив учнів 11 класів на майстер-клас з математики. Захід відбувся у форматі відеоконфереції.

З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна.

Завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики, доктор фізико-математичних наук Микола Сєров присвятив свою розповідь методам розв’язування задач з модулями та параметрами.

Вибір теми майстер-класу зумовлений, тим, що такі задачі уже протягом тривалого часу виносяться на ЗНО з математики. Разом з тим задачі з параметрами мають дослідницький характер, вимагають вміння аналізувати різні випадки, і тому є досить складними для учнів.

До роботи майстер-класу долучилися учні Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко, Полтавської гімназії №6, Полтавської гімназії №17, Розсошенської гімназії.

Бажаємо випускникам успішно розв’язати цього літа всі математичні та життєві задачі!