У ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулося нагородження переможців конкурсу математичних головоломок серед школярів Полтавщини

Студентська рада факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 24 березня 2024 р. провела конкурс математичних головоломок з метою виявлення та підтримки творчо обдарованої, талановитої молоді, стимулювання учнів до подальших досягнень у галузі математики.

Конкурс відбувався у трьох лігах: молодшій (5–7 класи), середній (8–9 класи), старшій (10–11 класи). Понад 100 школярів Полтавщини продемонстрували свою ерудицію, винахідливість, креативність під час розв’язування головоломок різних рівнів складності.

Найкращих з кращих учасників конкурсу, які досягли результату «неперевершений майстер головоломок», запросили для урочистого нагородження, яке відбулося 4 квітня 2024 р. у межах тижня факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки.

Учасників заходу привітала деканка факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Тетяна Барболіна. Вона підкреслила важливість популяризації математичних знань серед підростаючого покоління і запросила юних поціновувачів математики в майбутньому доєднатися до дружньої родини факультету.

Вітаємо юних талантів та бажаємо нових інтелектуальних звершень!