На фізико-математичному факультеті відбулася навчальна лабораторна практика з фізики
На базі кафедри загальної фізики і математики фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка пройшла навчальна лабораторна практика студентів-фізиків. Основне завдання практики – удосконалення практичних умінь і навичок із постановки та проведення експериментальних досліджень з дисципліни «Загальна фізика».
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200303_102348-1024x768.jpg)
Цього року, для проведення наукових досліджень, студенти мали можливість використовувати новітнє лабораторне обладнання, придбане за рахунок коштів державного бюджету.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200303_102733-1024x768.jpg)
Під керівництвом доцента Олега Саєнка студенти другого курсу ознайомилися з принципом дії та можливостями застосування ротаційного віскозиметра ATAGO, лабораторних аналітичних терезів, спектрофотометра тощо.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200303_102725-1024x768.jpg)