На фізико-математичному факультеті відбулася навчальна лабораторна практика з фізики

На базі кафедри загальної фізики і математики фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка пройшла навчальна лабораторна практика студентів-фізиків. Основне завдання практики – удосконалення практичних умінь і навичок із постановки та проведення експериментальних досліджень з дисципліни «Загальна фізика».

Цього року, для проведення наукових досліджень, студенти мали можливість використовувати новітнє лабораторне обладнання, придбане за рахунок коштів державного бюджету.

Під керівництвом доцента Олега Саєнка студенти другого курсу ознайомилися з принципом дії та можливостями застосування ротаційного віскозиметра ATAGO, лабораторних аналітичних терезів, спектрофотометра тощо.