На фізико-математичному факультеті відбувався круглий стіл «Електронні освітні ресурси: досвід розробки і використання»

18 листопада 2020 р. на кафедрі математичного аналізу та інформатики ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся круглий стіл «Електронні освітні ресурси: досвід розробки і використання». Учасниками круглого столу стали викладачі і студенти закладів вищої освіти, учителі закладів загальної середньої освіти Полтавщини.

Проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського університету економіки і торгівлі Юрій Матвієнко поділився досвідом використання Edmodo та створення  першого в Україні Освітнього цифрового округу.

Про розробки викладачів та студентів кафедри математичного аналізу та інформатики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка розповіли декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олександр Мамон, магістрант спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) Валентин Теркун.