На фізико-математичному факультеті підсумували результати наукової роботи

26 травня 2021 р. відбулася звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів фізико-математичного факультету. У роботі традиційного для факультету зібрання, яке відбулося цьогоріч в онлайн-форматі, взяли участь як викладачі та здобувачі освіти факультету, так і науковці інших закладів вищої освіти та вчителі полтавських шкіл.

Конференцію відкрила декан факультету, доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна, яка підсумувала результати наукової роботи факультету у 2020 р.

На пленарному засіданні також виступили:

• завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Сєров, який окреслив можливості застосування симетрійних методів у математичній фізиці;
  • доцентка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, кандидатка педагогічних наук Леся Петренко з доповіддю «Григорій Ващенко: духовно-моральне виховання та освіта молоді»;
  • доцент кафедри політекономії, кандидат економічних наук Борис Шевченко, який презентував дослідження «Індекс євроінтеграційного економічного поступу: результати та рекомендації» у Полтавському регіоні;
  • старший викладач кафедри загальної фізики і математики Андрій Гетало, який висвітлив вплив фторзаміщення в аліфатичних спиртах на їх реологічні та акустичні властивості.