Відбувся обласний конкурс з астрономії «Перлини зоряного неба»

26 травня 2021 року відбувся обласний конкурс з астрономії «Перлини зоряного неба», організатором якої є комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

З напутнім словом до конкурсантів звернулися: директор Комунальногозакладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач; голова журі, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук Юрій Бендес; кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри загальної фізики і математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Олексій Хорольський; заступник директора з навчально-виховної роботи, методист, керівник гуртка Комунальногозакладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», модератор конкурсу Валерій Биков.

На розгляд журі подали конкурсні роботи 24 юних науковців з усієї Полтавської області. Переможцям і призерам конкурсу були вручені призи від Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Бажаємо учасникам нових перемог і здобутків!