На факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки обговорили питання корупційних ризиків

13 жовтня 2023 року відбулося обговорення питання корупційних ризиків у закладах вищої освіти. У заході взяла участь Інна Важеніна, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції. Інна Леонідівна акцентувала увагу на понятті корупції, ключових ознаках корупційних правопорушень, відповідальності за вчинення корупційних дій.

Проаналізувавши можливі корупційні ризики в діяльності закладу вищої освіти, доповідачка підкреслила, що Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка завжди керується принципом «нульової толерантності» до проявів корупції. Усіх належних заходів щодо протидії корупції вживає адміністрація університету, разом з тим створення доброчесного середовища є спільною справою всіх членів університетської спільноти.

Учасники заходу відзначили важливість просвітницької роботи і, зокрема, даної зустрічі для збереження доброчесного і прозорого освітнього середовища та забезпечення якості вищої освіти.