Команда педагогічного університету посіла ІІ місце на Чемпіонаті України зі спортивного більярду

15-17 квітня 2021 р. у Більярдному клубі «Heraldic Billiards Club» (Світловодськ) відбувся особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивного більярду «Триборство-Соло» – Кубок Сінякевича.

У змаганнях взяли участь 22 спортсмени із різних закладів вищої освіти України. За першість боролися науково-педагогічні працівники з Києва, Харкова, Ужгорода, Кропивницького, Полтави, Кременчука, Борисполя, Світловодська та ін..

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представляли завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики професор Микола Сєров і фахівець інформаційних технологій відділу ІОЦ Олександр Кірін.

На фото Кірін Олександр та Керівник відокремленого підрозділу ФСБУ в Кіровоградській області

У командному заліку Чемпіонату України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивногобільярду «Триборство-Соло» – Кубок Сінякевича команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка посіла друге місце.

Вітаємо команду педагогічного університету і бажаємо яскравих ігор та впевнених перемог!