Команда педагогічного університету посіла ІІ місце на Чемпіонаті України зі спортивного більярду
15-17 квітня 2021 р. у Більярдному клубі «Heraldic Billiards Club» (Світловодськ) відбувся особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивного більярду «Триборство-Соло» – Кубок Сінякевича.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/5-2-1024x768.jpg)
У змаганнях взяли участь 22 спортсмени із різних закладів вищої освіти України. За першість боролися науково-педагогічні працівники з Києва, Харкова, Ужгорода, Кропивницького, Полтави, Кременчука, Борисполя, Світловодська та ін..
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/6-1-1024x768.jpg)
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представляли завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики професор Микола Сєров і фахівець інформаційних технологій відділу ІОЦ Олександр Кірін.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/4-3-1024x1024.jpg)
На фото Кірін Олександр та Керівник відокремленого підрозділу ФСБУ в Кіровоградській області
У командному заліку Чемпіонату України серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі спортивногобільярду «Триборство-Соло» – Кубок Сінякевича команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка посіла друге місце.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/0-02-05-9ff4d43c0aa9a61b000099cafd4b4ba3412cf381d34faac41a15d90f66684bb8_b39fdc66-1024x514.jpg)
Вітаємо команду педагогічного університету і бажаємо яскравих ігор та впевнених перемог!