Відбулося онлайн-засідання робочих груп зі створення/оновлення освітніх програм за спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика)

20 квітня відбулося засідання робочих груп зі створення/оновлення освітньо-професійних програм за спеціальністю Середня освіта (Математика) першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти.

В онлайн-зустрічі взяли участь: гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Математика та інформатика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Валентин Марченко, гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Математика і фізика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Любов Черкаська, гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Математика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти Оксана Москаленко, викладачі фізико-математичного факультету, роботодавці, здобувачі вищої освіти, випускники.

На засіданні обговорили ключові питання, пов’язані з оновленням освітніх програм. У процесі обговорення було визначено такі основні зміни до освітніх програм: посилення фундаментальної підготовки у програмах першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, збільшення обсягу практичної підготовки (для програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти передбачити дві виробничі практики в ЗЗСО замість однієї, у програмі другого (магістерського) рівня збільшити тривалість виробничої педагогічної практики у старшій школі).

Дякуємо всім учасникам засідання за плідну співпрацю, сподіваємося на продовження спільної роботи!